Norma Kolbenová

From RpgWiki
Jump to: navigation, search

Koncept

Norma Kolbenová je paní domácí. Pro lidi by se rozdala. Nájemné chodí vybírat osobně, zřejmě kvůli lidskému teplu. Problémy v domě řeší obětavě - obvykle obětavě vyslechne, jak vás to rozbité světlo na chodbě trápí a pak poznamená, že jsou na tom jiní lidé daleko hůř. Pokud se však tváříte dostatečně zoufale, většinou to na ni zabere.

Veřejný popis

Bydlí v posledním patře domu, v bytě přestavěném z původně 2+1 a maličké garsonky, se svou matkou. Ta z bytu nikdy nevychází, prý je těžce nemocná. Často je slyšet, jak se spolu hlasitě hádají; jindy se odtamtud line tichá, technicky dokonalá hra na klavír. Nájemné vybírá osobně v hotovosti, někdy přijde v decentním šedém kostýmku, poklábosí o počasí a literatuře, občas je oblečená poněkud domácky: v noční košili a trepkách, s neumytými vlasy, něco si pro sebe mumlá. Nájemníci si myslí, že je, jak to vyjádřil pan Wievegh "tak trochu excentrická", ale nájemné je o tisícovku, dvě levnější než než v podobných činžácích v okolí a výtah (obvykle) funguje. Dům není v příliš dobrém stavu, proslýchá se, že téměř všechny finance rodiny Kolbenových jdou na charitu. Paní Hradecká dokonce roznáší, že pokud se uvolní nějaký větší byt, chce z něho Kolbenová udělat azylovou ubytovnu pro oběti domácího násilí.

Vzhled

Je to vysoka, bledá žena něco po třicítce. Pokud se vyjímečně objeví upravená a v kostýmku, docela hezká, ačkoli působí trochu divně, jako by se dívala skrz vás.

Norma Kolbenová Norma Kolbenová